Lekarze Tarnobrzeg

lek. dent. Sobiesław Śnieżek

Mickiewicza 52
39-400 Tarnobrzeg

Wręcz rewelacja. Pan doktor choć miał dużo ludzi wcisnął mnie aby pomóc z bolącym niemiłosiernie zębem a do tego z opuchlizną na twarzy przez ropę. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany mimo że był już cały ukruszony i został tylko korzeń. Po wyrwaniu dużo instrukcji na temat dalszego postępowania. Dziękuje bardzo i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jakub Suchocki

39-400 Tarnobrzeg

Sympatyczny i miły godny polecenia,…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

lekarz Mateusz Sobota

Kardiolog

Haberko Clinic
Stanisława Wyspiańskiego 25/5
Tarnobrzeg

Pan dr Sobota to wspaniały człowiek - kompetentny,miły i cierpliwy.Czułam się zaopiekowania.Dziekuje.
Opinia dodana przez: Aleksandra Waśko

lek. dent. Adam Trojanowski

Przychodnia Specjalistyczna
Konfederacji Dzikowskiej 18
39-400 Tarnobrzeg

Super lekarz, dokładnie tłumaczy, jest uprzejmy, cierpliwy i oczywiscie zna się na tym co robi. Polecam go każdemu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Karolina Suchocka

39-400 Tarnobrzeg

Pani doktor prowadziła moją ciążę (która do łatwych nie należała, miałam problemy niestety) bardzo uważnie i skrupulatnie. Regularne badania, częste wizyty, poświęcala mi czas nie tylko w przychodni u siebie w gabinecie, ale też poza nim (np usg w szpitalu na lepszym sprzęcie z konsultacja innego gin), a chodziłam na NFZ. Jestem bardzo zadowolona!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Mariusz Spyra

39-400 Tarnobrzeg

Wybitny specjalista, skutecznie leczy, szczegółowo wyjaśnia diagnozę. Pan Doktor bardzo uprzejmy, odnosi się do pacjenta z szacunkiem. Wspaniały lekarz, pełen empatii, pełen profesjonalizm . Jesteśmy zachwyceni kompetencjami, podejściem do pacjenta. Serdecznie dziękujemy, jesteśmy głęboko wdzięczni za wyleczenie Kasi. Polecamy tego znakomitego specjaliste.
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Bogdan Pawlak

USG

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
39-400 Tarnobrzeg

Wspaniały specjalista-radiolog, bardzo kompetentny i życzliwy

lekarz Leszek Bień

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Kościuszki 24/4 a
39-400 Tarnobrzeg

Lekarz godny polecenia! Kulturalny, miły, cierpliwy. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Pepe

lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Sanitas
11 Listopada 8
Tarnobrzeg

Doskonały lekarz, mistrz w swoim fachu. Wszystkie zabiegi chirurgiczne moje i dzieci zawsze bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Monika

Tomasz Korzeniowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Polecam wszystkim Pana doktora (dr Korzeń) wspaniały dentysta. Mimo mojego strachu i obaw Pan doktor okazał się być wspaniałym fachowcem!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Adam Dziamba

Szpital Wojewódzki im. Zofii z Zamoyjskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
Jasińskiego 6
39-400 Tarnobrzeg

byłam w szpitalu w Tarnobrzegu, skierowana przez innego lekarza z rozpoznaniem ciąży wczesnej. Nie mam pretensji do lekarza kierującego bo sama tak myślałam P. Ordynator od razu wykluczył ciążę zlecił badania. Ogólnie jestem zadowolona z podejścia do pacjentki wszystko jasno rzeczowo wytłumaczy można do Niego pójść do niego z każdym problemem miły dobry i odnosi sie z szacunkiem

lekarz Ewa Sadecka-Roman

Onkolog

ul. Adama Mickiewicza 34D/11
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo dobra Pani doktor, posiada szczere ludzkie podejście do pacjenta. Ma naprawdę dużo empatii, stara się pomóc. W tak ciężkiej, trudnej i przewlekłej chorobie, daje pacjentowi szanse na leczenie oraz nadzieję. Wskazuje możliwości leczenia i dostępność terapii, przy tym nie ogranicza ich jeżeli są dostępne. Wiem co piszę, moja mama leczy się już od blisko 12 lat, a u Pani doktor ponad 2 lata. Mając kontakt z różnym lekarzami i ...

lekarz Tadeusz Zych

Pediatra, Pulmonolog

Poliklinika
39-400 Tarnobrzeg

Podawanie dzieciom antybiotyków na lewo i prawo (nawet na sam katar) to nie jest dobre rozwiązanie!!!
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Jerzy Jaworski

Laryngolog

39-400 Tarnobrzeg

Bardzo dobry lekarz. Dokładny wywiad, dokładne badanie. Bez niepotrzebnych antybiotyków i leków. Bez problemu dostałem skierowania i do laboratorium i na rentgen. Doktor bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Fakt, ma ciężkie poczucie humoru ale naprawdę polecam

lek. dent. Anna Złotorzyńska

Waryńskiego 6A/2
39-400 Tarnobrzeg

Po prostu swietna lekarka. Człowiek na fotelu jest wyluzowany. Pełny profesjonalizm ze strony Pani doktor i przede wszystkim bezbolesne leczenie.

lek. dent. Jolanta Adamczyk

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
39-400 Tarnobrzeg

Jest wspaniała. Leczy moje zęby od ponad 15 lat i nie znam lepszego fachowca. Opuściłam ją na kilka lat ale wróciłam i przyjeżdżam z Krakowa specjalnie do niej. Jest bardzo delikatna i uważna a leczenie to sama przyjemność. Nie rozumiem jak można bać się iść do dentysty. Ja się nie boję ;)) Polecam!!!
Opinia dodana przez: sylwia76

Andrzej Hara

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy
ul. Kanadyjska 2, Tarnobrzeg
39-400 Tarnobrzeg

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobre podejście do pacjenta, miły i konkretny. Nie mam zastrzeżeń do wizyty.

lek. dent. Jerzy Trela

Protetyk, Stomatolog

Kopernika 26/74
39-400 Tarnobrzeg

Pan doktor owszem tłumaczy co dzieje się z zębem i co będzie robił. Niestety pacjent nie może o nic zapytać i nic zasugerować, musi wysłuchać co ma do powiedzenia P. Trela i koniec kropka. Kiedy przychodzisz do lekarza to wydaje mu się, że on jest wszystko wiedzący. Ty masz siedzieć i słuchać, bo Ty przychodzisz z problemem i jesteś zdany na jego łaskę. Plomby wypadają, bo wypełnienie było za płytkie, ...

lekarz Janusz Kamiński

Lekarz rodzinny

Przychodnia Nr 1
1 Maja 11
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo wyrozumiały lekarz,konkretny,konsultowałam się w sprawie mojej chorej mamy,otrzymałam wyczerpujące i rzeczowe informacje.

lekarz Marcin Jadach

39-400 Tarnobrzeg

Dr Jadach postawił mnie na nogi. Zajął się moja chorobą w stu procentach. Jest miły, rzeczowy i wszystko super wytłumaczy. Polecam.